10/09/2024
Autor: Sanda Pavlek
Kategorija: Projekti | Vijesti

Lingvistički projekt nagrađen Etiketom nacionalne kvalitete

Tijekom ljeta stiglo nam je ugodno iznenađenje! Lingvistički projekt, koji je naš profesor njemačkog jezika, Hrvoje Banaj, na poticaj ravnateljice Gordane Kajić osmislio i sa svojom kolegicom, suvoditeljicom projekta, Annamárijom Biró, uz suradnju s kolegicama i kolegama te učenicama i učenicima obiju škola-sudionica (OŠ Kustošija i OŠ Ják) tijekom školske godine 2021./2022. uspješno proveo i priveo kraju, europski eTwinning tim nagradio je Etiketom nacionalne kvalitete.

U ocjeni projekta zapisali su:

“Odgojno-obrazovni ciljevi jasni su i mjerljivi, a u isto vrijeme relevantni u kontekstu učenika i škole. Korištene su raznovrsne pedagoške metode te se poticala autonomija i proaktivnost učenika. Primjenjen je kreativan pedagoški pristup. Projekt je integriran u učionicu. Poticao se razvoj ključnih kompetencija.”

Ovakvo je priznanje velika motivacija za daljnje takve pothvate.