Dodatna i dopunska nastava

Dopunska nastava

Dopunska nastava se organizira za učenike koji su zbog duže bolesti izostajali s nastave, kao i za učenike koji imaju poteškoća pri svladavanju pojedinih dijelova školskog programa.
Dopunska nastava  za učenike od 1. do 4. razreda je organizirana iz Hrvatskoga jezika i Matematike.
Dopunska nastava  za učenike od 5. do 8. razreda je organizirana iz Hrvatskoga jezika, Matematike, Fizike i Engleskoga jezika.

Dodatna nastava

Dodatna nastava se organizira za učenike kako bi proširili znanje te razvili sposobnosti i umijeća u rješavanju složenijih zadataka iz pojedinih nastavnih predmeta.

Dodatna nastava za učenike od 1. do 4. razreda je organizirana iz Hrvatskog jezika i Matematike.

Dodatna nastava za učenike od 5. do 8. razreda je organizirana iz Hrvatskog jezika, Matematike, Engleskog jezika, Povijesti, Geografije, Kemije i Biologije.