24/12/2023
Autor: cmsadmin
Kategorija: Zadruga

Božićni sajam

U utorak 19. prosinca u našoj školi održao se Božićni sajam. Školska zadruga  prošle je godine pokrenula ovu aktivnost kojoj su se svi rado odazvali. Učenici, učiteljice i roditelji izrađivali su razne ukrase koje su prodavali.

Gužva je bila velika, ali nikome nije smetala. Radost nas je okruživala jer su nam došli bivši učenici sa svojom djecom. Iskreni zagrljaji i prisjećanje na prošle školske dane izmamili su svima osmjehe. Šušur oko štandova, razgovori roditelja, učitelja i djece, smijeh, cika…. Baš onako kako sajam treba izgledati. U foto-albumu je samo djelić uhvaćene atmosfere (album će se nadopunjavati kako će pristizati nove fotografije), pogledajte i veselite se s nama!

Hvala svima koji su pomogli u organizaciji sajma te onima koji su došli i kupili naše proizvode! Zahvaljujemo Grafičkoj školi koja nam je pripremila naljepnice s logom zadruge!